fbpx

Pierwsze badania 4KScore w Polsce

4KScore - Pierwsze Światowe
Badanie pozwalające przewidzieć Raka Prostaty z 20-letnim
wyprzedzeniem już w Polsce.

W połowie lipca 2015 roku HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty (www.hifu.pl) wraz z Centrum Medycznym AMEDS (www.ameds.pl) jako pierwsze Polskie kliniki wykonały dla swoich Pacjentów rewolucyjne badanie molekularne 4KScore test. Badanie to pozwala na prognozę zachorowania na agresywny nowotwór Raka Prostaty nawet z 20 letnim wyprzedzeniem.

Badanie 4KScore ma zasadnicze znaczenie w pierwotnej diagnostyce podwyższonego stężenia PSA, u pacjentów obciążonych genetycznie rakiem stercza, oraz u pacjentów ze świeżo-wykrytym rakiem  stercza w trakcie procesu decyzyjnego o wyborze metody leczenia.

4KScore przełomowe badanie diagnostyczne

4KScore to obecnie najbardziej zaawansowana metoda diagnostyki laboratoryjnej nowotworu stercza wykorzystywana w nowoczesnej urologii oraz onkologii. W ciągu ostatniego roku w Stanach Zjednoczonych badanie to uzyskało bardzo szeroką akceptację towarzystw klinicznych tworzących wytyczne postępowania onkologicznego, oraz stało się elementem codziennej praktyki urologów i onkologów. Jest to badanie, które daje duże nadzieje na poprawę czułości powszechnie stosowanych oznaczeń stężenia PSA. Udostępnienie badania 4KScore Polskim Pacjentom jest niewątpliwie ogromnym krokiem na przód w diagnostyce oraz profilaktyce raka prostaty w naszym kraju.

Obecnie badania odbywają się cyklicznie, średnio raz na dwa tygodnie.

Więcej informacji:

kontakt@hifu.pl lub tel: 512 077 461

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej