Wideo opiniePacjent Jan Maślankowski opowiada o procesie leczenia raka prostaty w HIFU CLINIC.

Film opowiada historię leczenia Pacjenta w HIFU CLINIC, który zdecydował się na wszczepienie implantu prącia.

Pacjent Andrzej Cyba opowiada o swoich doświadczeniach związanych z procesem diagnostycznym oraz leczeniem raka prostaty w HIFU CLINIC.

 


Pacjent z Portugalii po procedurze HIFU w HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty.

Pacjent z Ukrainy po procedurze HIFU w HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty.

Wypowiedzi Państwa Ossowskich znajdują się w drugiej połowie materiału video.

 

Życiem rządzi przypadek… Należę do grona tych ludzi, którym do tej pory udawało się nie mieć bliższego kontaktu ze ,,szpitalem”. Pod tym słowem kryło się coś, o czym opinię czerpałem od osób, które z różnych powodów poznały szpitalną codzienność. Nie będę oryginalny jeżeli powiem, że opinie były raczej mało budujące. Wtedy dziękowałem przeznaczeniu za to, że ja sam nie byłem zmuszony doświadczać prawdziwości tych słów.No i stało się… Z powodu niemiłej dolegliwości organizmu, przypadłość spotykająca panów w starszym wieku…trafiłem do urologa.

Wspomniany przypadek sprawia, że jest to najbliższa placówka - HIFU CLINIC w Grodzisku Mazowieckim. W tym miejscu kończy się przypadek. Reszta mojej historii to ciąg wydarzeń, których stałem się cząstką. Życie weryfikuje wyobrażenie o przynależności do grona, które omijają problemy zdrowotne. Kiedy sprawy dotyczą twojego zdrowia wszystko przybiera innej barwy. Jedyna sensowna myśl to…trafić w dobre ręce, zaufać lekarzowi. Prostatektomia laparoskopowa - brzmi poważnie - bo problem jest poważny.

Uwierzyć, zaufać i być przekonanym, że to dobra decyzja - to jedyne myśli w tym czasie.

Dzisiaj jestem już trzy miesiące po zabiegu. Organizm wraca do normalności. Pobyt w szpitalu może być miłym wspomnieniem a kontakt z dr Filipkiem i dr Czarnieckim utrwala w przekonaniu, że oddani lekarze ratują zdrowie ale i pozostają w pamięci.

- Pacjent HIFU CLINIC, Zbyszek Gardiasz

W 6 miesięcy po zabiegu: Samopoczucie b. dobre. Częstość oddawania moczu raczej uważam za normalną i przebiega w zależności od ilości wypitych płynów, czy przebywania w zimnym. Występuje natomiast niekiedy gwałtowna potrzeba oddania moczu, po opanowaniu pierwszej przychodzą następne, ale opanowywać można nawet do 1/2 godz. Po za tym, żadnych dolegliwości nie ma i nie było.

- Pacjent z Wrocławia 

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Joannie Sitnik i Zespołowi HIFU CLINIC za  profesjonalną obsługę oraz za okazaną cierpliwość, wyrozumiałość i bardzo przychylne do nas nastawienie podczas całego z nami kontaktu.

Pozdrawiamy serdecznie, wszystkiego dobrego!

- Pacjent z Wielkopolski