fbpx

W dniu 30 sierpnia 2022 roku przeszedłem operację prostaty metodą Da Vinci. Lekarzem prowadzącym jest Pan Doktor Stefan Czarniecki, a zabieg przeprowadził Pan Profesor Tomasz Borkowski.
Chciałby bardzo podziękować Panu Czarnieckiemu za doskonałą diagnozę mojej choroby a Profesorowi Borkowskiemu za zabieg.
Całemu Zespołowi z HIfu Clinic za opiekę i profesjonalizm od pierwszej wizyty poprzez diagnozę , leczenie oraz zabieg . Nadmieniam , że jestem Państwa pacjentem od 2016 roku. Na dzień dzisiejszy jestem w pełni aktywny, wróciłem do biegania, jeżeli w wieku 62 lat można mówić o bieganiu,i moich ulubionych spacerach po lesie.
Szczególne podziękowanie chciałby złożyć na ręce Pani Joanny Sitnik. Od pierwszego kontaktu telefonicznego czułem , że jest to Osoba , której dobro pacjenta jest najważniejsze. Zaangażowanie Pani Joanny dawało mi poczucie , że jestem Waszym najważniejszym pacjentem.
Przed zabiegiem miałem wyznaczone badania na 16 sierpnia . Pomyliłem daty i przyjechałem dzień wcześniej. Pani Joanna w ciągu 30 minut tak rozwiązała to logistyczne, że wszystkie badania zostały wykonane . Nadmieniam , że mieszkam w Poznaniu.

Jeszcze raz dziękuje Wszystkim za pełen profesjonalizm i życzę Państwu samych sukcesów.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej