fbpx

W styczniu 2020r. moje badanie PSA wykazało bardzo wysoki poziom, co wskazywało na chorobę nowotworową. Przypuszczenie takie potwierdził także wynik I rezonansu magnetycznego. Zaczęliśmy pilnie poszukiwać kliniki i zespołu medycznego wykorzystującego nowoczesne metody diagnostyki i leczenia.
Po poszukiwaniach na stronach internetowych wybór padł na HIFU CLINIC w Warszawie. Nie mogliśmy trafić lepiej.
Pełni obaw, co dalej skontaktowaliśmy się z P. Joanną Sitnik Dyrektor Koordynacji Opieki Pacjenta. Jej zainteresowanie pacjentem, serdeczność, empatia, wzbudziła u nas poczucie uzyskania prawdziwej pomocy, którą otrzymujemy po dzień dzisiejszy.
Już na pierwszej konsultacji Dr Stefan Czarniecki dokonał wstępnej analizy mojej dokumentacji medycznej i wskazał tok postępowania oraz przeprowadzenie dalszych badań diagnostycznych z biopsją fuzyjną włącznie, którą sam przeprowadził.
Żadnego dyskomfortu podczas badania oraz po jego przeprowadzeniu nie odczuwałem.
Po niezbyt pocieszających wynikach biopsji wspólnie z DR N. MED. Arturem Antoniewiczem oraz pozostałym zespołem HIFU CLINIC, wybrano dla mnie leczenie farmakologiczne przygotowujące mnie do operacji prostatektomii radykalnej prostaty.
Po ponad półrocznym leczeniu poziom PSA wrócił do normy, a powtórnie przeprowadzone badanie MRI wykazało regresję zmiany nowotworowej prostaty.
Szczególnie chciałbym podziękować DR Stefanowi Czarnieckiemu za profesjonalizm oraz zaangażowanie w trakcie naszych kontaktów i konsultacji. Każdemu pacjentowi życzę spotkania z tak empatycznym, otwartym i pełnym zaangażowania i troski w rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjenta.
Chciałbym też bardzo podziękować Dr Hab. N. Med. Arturowi Antoniewiczowi oraz Dr N. Med. Arturowi Przeworowi za przeprowadzenie zabiegu prostatektomii radykalnej w asyście robota Da Vinci, oraz Dr N. Med. Markowi Filipkowi i całemu zespołowi HIFU CLINIC za cały udany proces leczenia.
Wspaniali lekarze ratują zdrowie, ale i pozostają w pamięci.
Słowa podziękowania kieruję też do pielęgniarki Pani mgr Anny Czarnieckiej za wspaniałą opiekę podczas mojego pobytu w szpitalu.
Obecnie jestem siedem miesięcy po operacji. Samopoczucie oraz wyniki PSA -bardzo dobre.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej