fbpx

Dr n. med. Deliu Victor Matei

Dr n. med. Deliu Victor Matei jest członkiem Zespołu Medycznego HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty, posiada niezrównane doświadczenie
w procedurach uroonkologicznych - wykonał ponad 4000 procedur, w tym: ponad 2000 procedur endoskopowych i 1000 procedur robotycznych wykorzystujących przełomowy system da Vinci. Obecnie pracuje w Europejskim Instytucie Onkologii w Mediolanie we Włoszech (www.ieo.it) jako kierownik Działu Treningu Urologicznego oraz jako jeden z wiodących chirurgów robotycznych Instytutu.

Doktor Matei zdobywał doświadczenie pracując w wielu uznanych szpitalach i placówkach medycznych, w tym: w Europejskim Instytucie Onkologii, Szpitalu San Giuseppe, Klinice Opedali Riuniti oraz Klinice Casa di Cura. Otrzymał wykształcenie i ukończył rezydencję na Wydziale Medycyny i Oddziale Urologicznym Katolickiego Uniwersytetu Świętego Zdrowia w Rzymie. Obronił doktorat na Uniwersytecie Medycyny i Farmacji Iuliu Hatieganu w Rumunii, gdzie pracował nad tezą na temat "Wdrożenia minimalnie inwazyjnej chirurgii urologicznej w rozwijającym się kraju".

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej