fbpx

Dr Piotr Dzigowski

Dr Piotr Dzigowski jest specjalistą w dziedzinie urologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia medyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dr Dzigowski posiada międzynarodowy tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology ). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2006-2015), Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MWSiA (2015-2016). W latach 200-2003 był Rezydentem Katedry i Kliniki Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dr Piotr Dzigowski był związany także z Katedrą i Kliniką Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej WUM oraz z SPZOZ w Proszowicach, gdzie pracował w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Dzieci.

Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

Dr Piotr Dzigowski posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w urologii ogólnej, onkologicznej i czynnościowej, jego pasją jest urologia operacyjna, klasyczna i endoskopowa. Doktor specjalizuje się w kompleksowym, operacyjnym leczeniem kamicy moczowej, nowotworów układu moczowego oraz w zabiegach z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej układu moczowego, jak również narządów płciowych. Ponadto dr Dzigowski zajmuje się andrologią, leczeniem niepłodności męskiej, ze szczególnym uwzględnieniem operacyjnych metod leczenia azoospermii.

Doktor w swojej pracy najbardziej ceni sobie kontakt z pacjentem, szybką, rzeczową diagnostykę i konkretne, radykalne działanie terapeutyczne. Prywatnie dr Dzigowski pasjonuje się rajdami samochodowymi, muzyką rockową i wszystkim, co związane z motocyklami.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej