fbpx

Iwona Homola

Iwona Homola jest Koordynatorką Opieki Pacjenta w HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty.

Iwona Homola odpowiada za kompleksową obsługę i wsparcie naszych Pacjentów, a także ich rodzin od pierwszego kontaktu z HIFU CLINIC, aż do samego końca procesu leczenia i ewentualnej rehabilitacji po zabiegowej.

Każdy Pacjent prowadzony jest indywidualnie, Iwona w swojej pracy dokłada wszelkich starań, aby stres związany z diagnozą i leczeniem raka prostaty był jak najmniejszy, a Pacjenci byli w pełni poinformowani o każdym kroku postępowania medycznego. W swojej pracy Iwona Homola najbardziej ceni sobie bezpośredni wpływ na tworzenie unikatowej jakości standardów opieki Pacjenta na najwyższym światowym poziomie, a także codzienną pracę z ludźmi.

Iwona Homola ukończyła Medyczne Studium Zawodowe, a następnie uzyskała tytuł licencjata socjologii oraz magistra psychologii w Collegium Civitas w Warszawie. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie, gdzie zajmowała się koordynacją i operacyjną realizacją projektów prozdrowotnych, kampanii społecznych, a także współpracą z instytucjami i organizacjami, działającymi w obszarze zdrowia publicznego.