fbpx

Joanna Sitnik

Joanna Sitnik w HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty jest Szefową Działu Koordynacji Pacjenta.

Dział Koordynacji Pacjenta jest bardzo istotnym elementem naszej Kliniki, w którym  Joanna Sitnik pełni kluczową rolę w czuwaniu nad jakością kompleksowej, profesjonalnej i przyjaznej pacjentowi organizacji diagnostyki oraz leczenia poprzez np. sprawną i rzetelną informację oraz optymalizację terminów. Joanna na każdym kroku dba, aby dział Koordynacji Pacjenta  wychodząc  na przeciw indywidualnym potrzebom każdego chorego był dyspozycyjny, pomocny a informacje przekazywane pacjentowi były w sposób profesjonalny i  kompleksowy.

Joanna Sitnik jest z wykształcenia handlowcem, a swoje doświadczenie związane z obsługą klientów zdobywała w międzynarodowym koncernie Unilever, gdzie pracowała 12 lat. Wcześniej pracując w branży opieki zdrowotną pełniła funkcję kierownika turnusów rehabilitacyjnych w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym „Leśna Ustroń” w Tucznie. Podczas pracy w ośrodku poza czuwaniem nad jakością obsługi pacjentów była odpowiedzialna za organizację programów turnusów dostosowanych do potrzeb i oczekiwań kuracjuszy.

W swojej pracy Joanna najbardziej ceni kontakt i współpracę z pacjentem, a tym samym kompleksowość, jakość przepływu informacji i podejmowanie wszelkich działań mających na celu pełną satysfakcję naszych pacjentów.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej