Katarzyna Andrusikiewicz

Katarzyna Andrusikiewicz jest Dyrektorem Marketingu HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty.

W tym dziale powstaje większość idei i pomysłów, dotyczących stałego rozwoju i doskonalenia jakości, a także jej profesjonalnego funkcjonowania kliniki.

Katarzyna Andrusikiewicz odpowiada za tworzenie strategii wspierających usługi HIFU CLINIC, dba o  wizerunek marki oraz public relations. W swojej pracy najbardziej ceni sobie możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój i profesjonalny wizerunek marki.

Katarzyna Andrusikiewicz z wykształcenia jest psychologiem, ukończyła psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jest absolwentką studiów podyplomowych w warszawskiej Uczelni Łazarskiego na kierunku E-marketing. Katarzyna posiada prestiżowy, międzynarodowy certyfikat DIMAQ (Digital Marketing Qualification).

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w polskich i międzynarodowych firmach, m. in. Orange. Posiada też doświadczenie kliniczne, które zdobyła pracując warszawskich szpitalach, m.in. Szpitalu Praskim oraz Szpitalu Bródnowskim. Jest również absolwentką Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Na co dzień pracuje również klinicznie z Pacjentami.

Dzięki doświadczeniu zarówno w marketingu, a także w pracy klinicznej doskonale rozumie specyfikę branży medycznej oraz potrzeby Pacjentów, co pozwala jej na rzetelne prowadzenie kampanii i strategii marketingowych oraz profesjonalne budowanie wizerunku HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty.

Katarzyna Andrusikiewicz jest najmłodszym członkiem Zespołu HIFU CLINIC.