fbpx

Mgr Martyna Romanowska-Naimska

Mgr Martyna Romanowska-Naimska jest fizjoterapeutką, specjalizującą się w terapii zaburzeń urologicznych, ginekologicznych i proktologicznych.

W swojej pracy skupia się na identyfikacji personalnych potrzeb pacjentów oraz na tworzeniu zindywidualizowanych planów terapeutycznych.

Swoją pracę fizjoterapeutyczną rozpoczęła od masażu terapeutycznego, którego uczyła się  w Atlanta School of Massage w USA. Po powrocie do Polski ukończyła studia I stopnia fizjoterapii w Wyższej Szkole Medycznej w Podkowie Leśnej, a obecnie kontynuuje naukę na studiach II stopnia Na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Fizjoterapeutka Martyna Romanowska-Naimska odbyła szereg szkoleń m.in. pod okiem Loica i Mariny Dabbadie – założycieli renomowanej, francuskiej szkoły fizjoterapii krocza – EIRPP, dr n.med Bartłomieja Burzyńskiego oraz dr Maury Seleme z Brazylii.

Regularnie uczestniczy w szkoleniach, sympozjach, konferencjach oraz wymianach zarówno w Polsce jaki i za granicą. Podczas XXII Konferencji Urologicznej „Urosilesiana” w Szczyrku miała przyjemność zaprezentować temat „Postępowanie fizjoterapeutyczne w zespole pęcherza nad reaktywnego”.

Prowadzi spotkania oraz warsztaty dla pacjentów odnośnie zdrowia intymnego i możliwości fizjoterapii w zaburzeniach takich jak nietrzymanie moczu, zespoły bólowe miednicy, zaburzenia seksuologiczne i reedukacja po porodzie.

W 2017 roku jako laureatka konkursu organizowanego przez Fundację Aenon, odbyła staż praktyczny w renomowanej klinice zaburzeń dna miednicy w Paryżu.

Mgr Martyna Romanowska-Naimska jest członkiem IUGA - Intrernational Urogynecological Association oraz ICS - International Continence Society.

Konsultuje i prowadzi terapię w języku polskim i angielskim.

 

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej