Badanie molekularne 4Kscore®Test

Badanie molekularne 4Kscore®TestCzy chciałbyś z dużym wyprzedzeniem upewnić się, czy nie masz raka prostaty? Jesteś na etapie rozważania wykonania pierwszej lub powtórnej biopsji i nie wiesz co robić? HIFU CLINIC rekomenduje dla Ciebie badanie molekularne 4Kscore®Test.

Badanie to pozwala na przewidzenie rozwoju istotnego klinicznie raka stercza z wyprzedzeniem nawet kilkunastoletnim i jest świetnym narzędziem do rozpoznania, czy zaistniała konieczność przeprowadzenia pierwszej lub następnej biopsji.

Czym jest badanie molekularne 4Kscore®Test?

4Kscore®Test jest pierwszym narzędziem, które pomaga podjąć decyzję o konieczności wykonania biopsji u Pacjentów z silnym obciążeniem rodzinnym lub z prawidłowym stężeniem PSA. Jest to badanie z krwi bazujące na algorytmie z uwzględnieniem czterech kalikrein w osoczu krwi.

Badanie to pozwala na przewidzenie rozwoju istotnego klinicznie raka stercza z wyprzedzeniem nawet kilkunastoletnim, co pozwala na prowadzenie optymalnej kontroli i diagnostyki mającej na celu wykrycie choroby we wczesnym stadium, gdy wyleczenie jest prawdopodobne.

Marcin Prokop już ten test wykonał!
Zobacz film o badaniu w Dzień Dobry TVN!

Jaki jest cel badania molekularnego 4Kscore®Test?

Badanie 4Kscore®Test jest jedynym badaniem krwi, które bardzo dokładnie identyfikuje ryzyko pojawienia się agresywnego raka prostaty zanim jeszcze wykonana zostanie biopsja gruczołu krokowego.

4Kscore®Test daje urologom procentową ocenę ryzyka pojawienia się raka prostaty. Ocena ta, pozwala na przeprowadzenie konstruktywnej oraz wiarygodnej konsultacji z Pacjentem, której celem jest ustalenie dalszego postępowania procesu leczenia.

Pobierz przykładowy raport z badania 4Kscore Test

Dla kogo przeznaczone jest badanie molekularne 4Kscore®Test?

Kandydatem do przeprowadzenia badania 4Kscore®Test jest każdy mężczyzna, u którego dotychczas nie został zdiagnozowany rak prostaty. Ponadto, mężczyźni, którzy są obecnie na etapie rozpatrzenia do wykonania pierwszej lub powtórnej biopsji, są również kandydatami do badania 4Kscore®Test.
Prosimy o konsultację z Urologami HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty przez bezpłatną konsultację online, aby dowiedzieć się czy Twoja historia medyczna wyklucza Cię z przeprowadzenia badania 4Kscore®Test.

Przeciwwskazaniem do wykonania 4Kscore®Test jest zażywanie przez okres 6 miesięcy przed badaniem leków pochodnych finasterydu. Proszę kliknąć poniżej, aby zobaczyć listę leków pochodnych finasterydu, które eliminują Pacjenta do wykonania badania.

Lista leków przeciwskazanych w badaniu 4Kscore Test.

Jak mogę umówić się na badanie?

W celu umówienia się na badanie, prosimy o kontakt z działem koordynacji Pacjenta: Joanna Sitnik 48 512 077 461,  lub przez email: kontakt@hifu.pl.

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji na ten temat?Skontaktuj się z nami >>

Zobacz także

Płynna biopsja prostaty – SelectMDx™ Liquid Biopsy

Płynna biopsja prostaty SelectMDx Liquid Biopsy ocenia ryzyko wykrycia w biopsji raka prostaty...

Więcej
Celowana biopsja pod kontrolą fuzji obrazu TRUS i MRI

W przypadku podwyższonego stężenia wskaźnika PSA lub/oraz nieprawidłowości wykrytych w badaniu...

Więcej
Wieloparametryczny rezonans magnetyczny prostaty (PI-RADSv2.0)

Wieloparametryczny rezonans magnetyczny prostaty najczęściej wykonywany jest w przypadku...

Więcej