fbpx

Twórca autorskiej operacji stulejki za pomocą lasera rozszerza współpracę z HIFU CLINIC

W Polsce nowotwór prostaty jest drugim po raku płuc najczęściej występującym nowotworem wśród mężczyzn. Dlatego Centrum Leczenia Raka Prostaty zatrudnia najlepszych specjalistów, by skutecznie ratować chorych, wspierać Pacjentów i ich rodziny, zapewniać im dalsze, aktywne i komfortowe życie.

Od listopada konsultacje w HIFU CLINIC zaczął doktor Daniel Leszczyński, urolog uczestniczący w zabiegach radykalnej prostatektomii z wykorzystaniem robota da Vinci oraz metodą laparoskopową. Jako członek Zespołu Medycznego HIFU CLINIC mies współpracuje ze Szpitalem Św. Elżbiety w Warszawie. To medyk, którego uwielbiają pacjentki i pacjenci. Chorzy odwiedzający nasz ośrodek chwalą Go za cierpliwość, dociekliwość i wyjątkową uprzejmość. Dodatkowo doktor Leszczyński nie ma problemu z komunikacją podczas kontaktów z obcokrajowcami. W sposób komunikatywny porozumiewa się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Doświadczenie i wykształcenie

Doktor Leszczyński ukończył wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 1994 roku. W 2002 uzyskał specjalizację z urologii i tytuł „Fellow of European Board of Urology”. Posiada wieloletnią praktykę, jako asystent, a następnie operator urologicznych zabiegów laparoskopowych. Doświadczenie zdobywał w Klinice Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doktor Leszczyński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Specjalista od robota da Vinci i lasera CO2

Oprócz diagnostyki i leczenia schorzeń urologicznych, doktor Daniel Leszczyński, skupia się na raku prostaty, wykonując biopsje gruczołu krokowego oraz asystując w operacjach usunięcia prostaty przy użyciu robota da Vinci. Swoje zainteresowanie nowymi technologiami w medycynie wykorzystał do opracowania autorskiej metody operacji stulejki za pomocą lasera CO2. Kolejną dziedziną, w której wdraża nowe rozwiązania jest nietrzymanie moczu, w leczeniu, którego stosuje osobiście opracowany autologiczny sposób przeszczepu tłuszczu zawierającego komórki macierzyste w okolicę zwieracza zewnętrznego cewki.

Łącznie HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty współpracuje z ponad 25 świetnymi fachowcami specjalizującymi się w diagnostyce i leczeniu raka prostaty. Wszyscy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności zapewniając Pacjentom opiekę na najwyższym światowym poziomie.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej