fbpx

Wczesne wykrycie raka prostaty i rewolucyjne badanie 4Kscore®Test

Wczesne wykrycie raka prostaty, za pomocą badania 4Kscore®Test to przełom w diagnostyce raka stercza. To rewolucyjne badanie na raka prostaty zostało obszernie zaprezentowane 29.11.2015 w głównym wydaniu wiadomości Panorama w TVP2 - kliknij  w obrazek poniżej, aby zobaczyć materiał video.

W zaprezentowanym głównym, wieczornym wydaniu Panoramy TVP2 o swojej walce z rakiem prostaty opowiedział czołowy polski biznesmen, dr Konrad Jaskóła. Dr Jaskóła podkreślił także jak ważne jest przeprowadzanie badań profilaktycznych u osób, które są obciążone genetycznym ryzykiem zachorowania na raka stercza, i zaznaczył, ze jego synowie juz się badają.

panorma-4kscore-png-300x196

Wypowiedzi Dr Jaskóły można odsłuchać poniżej:

Należy podkreślić, że to badanie umożliwia wczesne wykrycie raka prostaty nawet z 20 letnim wyprzedzeniem na podstawie którego można ustalić dalsze postępowanie w diagnostyce podwyższonego stężęnia PSA. Wynik tego badania pozwala Urologom  zaplanować obserwację oraz dalsze etapy leczenia tego nowotworu.

Wczesne wykrycie raka prostaty ma istotne znaczenie kliniczne dla wyników leczenia, oraz daje największą szansę na całkowite wyleczenie. O rewolucyjnym badaniu na raka prostaty 4Kscore®Test ostatnio jest też głośno w Polskich mediach. O 4Kscore®Test możemy przeczytać także w najświeższych wiadomościach prezentowanych na czołowych Polskich portalach informacyjnych, m.in: OnetGazeta WyborczaGazeta Dziennik oraz Polskie Radio. Badanie 4Kscore®Test oprócz Warszawy jest dostępne w zaledwie 3 europejskich ośrodkach europejskich, w Londynie, Mediolanie i Barcelonie.

Jeden z ekspertów HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty dr Stefan W. Czarniecki tak komentuje rewolucyjne badanie na raka prostaty 4Kscore®Test dla Polskiego Radia.

Kto jest kandydatem do wykonania 4Kscore®Test?

Kandydatem do badania 4Kscore®Test na wczesne wykrycie raka prostaty jest każdy mężczyzna który chce się zbadać profilaktycznie w kierunku raka prostaty. Badaniu 4Kscore®Test w szczegolności powinni podać sie mężczyźni, których krewni chorowali na nowotwór prostaty. Ponadto, mężczyźni, którzy są obecnie na etapie kwalifikacji do wykonania pierwszej lub powtórnej biopsji prostaty, są również kandydatami do wykonania 4Kscore®Test na wczesne wykrycie raka prostaty.

W celu umówienia konsultacji z pobraniem badania 4Kscore®Test, prosimy o skontaktowanie się z koordynatorami pacjentów HIFU CLINIC pod numerem telefonu +48 512077461 oraz pod adresem email: kontakt@hifu.pl

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej