fbpx

Współpraca HIFU CLINIC ze Szpitalem Medicover

Mając na uwadze zapewnianie pacjentom bezpieczeństwa oraz komfortu podczas diagnostyki i leczenia metodą HIFU, w listopadzie 2014 zespół HIFU CLINIC, dr n.med. Marek Filipek oraz dr Stefan W. Czarniecki,  rozpoczął bliską współpracę ze Szpitalem Medicover. Nasi urolodzy przeprowadzają konsultacje kwalifikujące do leczenia oraz zabiegi na terenie Szpitala na oddziale wysokospecjalistycznym.
Szpital Medicover dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi oraz wygodnymi pokojami dla pacjentów. Całość pozwala na oferowanie wysokiej jakości usług medycznych w komfortowych warunkach. 

Dlaczego Szpital Medicover?

Grupa Medicover jest pierwszą firmą świadczącą prywatną opiekę medyczną na polskim rynku i działa nieprzerwanie od 1994 roku. Obecnie dysponuje 30 centrami medycznymi i zapewnia opiekę ponad 500 tysiącom pacjentów. Zwieńczeniem działalności Grupy jest położony na malowniczym, warszawskim Wilanowie, Szpital Medicover. Placówka spełnia najwyższe standardy jakości i jest wyposażona tak, aby zapewnić najlepszą jakość obsługi pacjentom oraz bezpieczeństwo i komfort podczas hospitalizacji.

 Szpital Medicover otrzymał prestiżowe certyfikaty.

 Są to m.in.:

  • "Akredytacja Ministra Zdrowia" przyznana w styczniu 2011 roku, potwierdzająca, że szpital spełnia wysokie standardy medyczne wyznaczane przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia,
  •  "Szpital bez bólu" przyznane przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu jest dowodem, iż personel placówki wyróżnia się wyjątkową dbałością o komfort pacjentów,
  • "Systaem Zarządzania Jakością" (ISO 9001:2008) zaświadczający, o tym, że jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

Międzynarodowa Komisja ds. Zdrowia (IHC) orzekła, że Szpital Medicover jest najlepszym międzynarodowym szpitalem w Polsce. Zaledwie po 5 latach istnienia na polskim rynku usług medycznych, szpital otrzymał 3 nagrody przyznawane w branży medycznej.

Niezależna organizacja IHC, która powstała w 2009r. w Atlancie, zajmującą się oceną jakości i certyfikacją szpitali, przyznała wyróżnienie w międzynarodowym środowisku medycznym właśnie dla Szpitala Medicover. Pierwszą nagrodą jest „2014 Best International Hospital Poland Award”.

Kolejne nagrody to „Five-Star Maternity Care Award”, dzięki której Medicover dołącza do elitarnego grona szpitali położniczych. Ocenie podlega doskonała praca zespołu szpitala, który troszczy się o to, aby mamie i dziecku stworzyć poczucie jak największego komfortu. Medicover otrzymał również nagrodę -„Distinguished International Hospital Award”, która wyróżnia szpitale spełniające międzynarodowe standardy. Wysoko wykwalifikowany personel, posługujący się biegle językiem angielskim oraz  poszanowanie zwyczajów i potrzeb kulturowych sprawiają, że z usług medycznych w Szpitalu Medicover korzysta rocznie ponad 5 000 zagranicznych pacjentów.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej