Bezpłatna konsultacja online

Rak prostaty? Bezpłatna konsultacja online

HIFU CLINIC zachęca do skorzystania z Ogólnopolskiego Programu "PRZYŚLIJ WYNIK" BEZPŁATNA KONSULTACJA ON-LINE

W celu uzyskania bezpłatnej porady lekarskiej prosimy o przesłanie na adres kontakt@hifu.pl następujących informacji:

  • historia dynamiki i aktualny poziom stężenia PSA,
  • wynik badania histopatologicznego wycinków pobranych podczas prawidłowo wykonanej wielordzeniowej biopsji stercza,
  • ocena TRUS (USG transrektalne - przezodbytnicze) wykonanego w trakcie biopsji.

Jeżeli nie masz wszystkich powyższych wyników badań, prosimy o nadesłanie dotychczas wykonanych badań diagnostycznych.

Bezpłatna konsultacja wstępna online możliwa jest również na wczesnym etapie diagnostyki podwyższonego stężenia PSA, dlatego nie wahaj się. Skontaktuj się z Koordynatorem Pacjenta 48 512 077 461 | 48 512 077 460, który dołoży wszelkich starań, aby rozwiać Twoje wątpliwości i ułatwić przejście przez proces diagnostyczno-leczniczy.Maksymalny rozmiar pliku to 100MB

Treść klauzuli informacyjnej

Przepisz kod: captcha

Gdy mężczyzna dowiaduje się, że jest chory na nowotwór, najpierw pojawia się szok, później setki pytań, na które często trudno znaleźć jasną odpowiedź. Pacjenci onkologiczni przeważnie otrzymują od swoich lekarzy pobieżne informacje związane z postępowaniem diagnostycznym i terapeutycznym, a nerwy i stres związane z chorobą potęgują u nich poczucie bezradności i zagubienia. W HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty uważamy, że taki stan rzeczy jest niedopuszczalny. W związku z tym umożliwiamy bezpłatny kontakt z doświadczonymi lekarzami, poprzez ogólnopolski program "PRZYŚLIJ WYNIK" bezpłatna konsultacja on-line .

Na czym polega nasze wsparcie

W odpowiedzi na zarysowany wyżej problem HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty - prawdopodobnie jako jedyna klinika w Polsce i tej części Europy - oferuje pacjentom bezpłatną konsultację wstępną "PRZYŚLIJ WYNIK", przeprowadzaną za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ta forma konsultacji pozwala pacjentowi i jego rodzinie na szybki kontakt z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem lekarskim, gotowym do udzielenia wyczerpujących informacji.

W ramach bezpłatnej konsultacji wstępnej online nasz zespół medyczny analizuje historię choroby oraz wszystkie wyniki badań diagnostycznych nadesłanych przez pacjenta. Następnie, na ich podstawie formułowane są indywidualnie dobrane zalecenia odnośnie dalszej diagnostyki i leczenia, które odsyłamy do pacjenta.

Uważamy, że w leczeniu nowotworów najważniejszy jest czas, dlatego już przy pierwszym kontakcie każdemu pacjentowi HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty zostaje przypisany specjalnie wybrany Koordynator Pacjenta, który będzie odpowiedzialny za ułatwienie pacjentowi procesu diagnostyczno-leczniczego poprzez:

  • pomoc przy skompletowaniu wymaganej dokumentacji medycznej,
  • umawianiu wizyt lekarskich, specjalistycznych oraz badań diagnostycznych,
  • wsparcie przy organizacji pobytu pacjenta w szpitalu, jeżeli w efekcie procesu diagnostycznego zostanie on zakwalifikowany do leczenia zabiegowego.