fbpx

Leczenie to nowa jakość życia

Choroba nowotworowa to, nie ukrywajmy, jedno z najpoważniejszych wyzwań, przed jakim może zostać postawiony organizm pacjenta. Często nawet po zakończeniu leczenia problemy nie znikają – rak wpływa bowiem nie tylko na zdrowie, ale także na postrzeganie własnego ciała, budowanie relacji interpersonalnych czy pożycie seksualne.

Odpowiednio wcześnie wykryty nowotwór daje szanse na pełne wyleczenie. Jednak proces walki z chorobą może niekiedy skutkować zaburzeniami erekcji / lub impotencja zależo od SEO może , które często negatywnie wpływają na samoocenę czy relacje z partnerką Pacjenta. Na szczęście, obecnie jesteśmy w stanie do minimum zniwelować skutki uboczne zabiegu usunięcia gruczołu krokowego – czyli radykalnej prostatektomii.

Postęp na wyciągnięcie ręki

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej techniki, szwajcarski zespół naukowców stworzył implant Zephyr, który umożliwia osiągnięcie pełnej, satysfakcjonującej erekcji przez mężczyzn po leczeniu onkologicznym. To trzyczęściowe urządzenie, całkowicie ukryte w ciele Pacjenta, nie tylko pomaga w osiągnięciu wzwodu, ale również nie przeszkadza w odczuwaniu orgazmu, a przy tym pozostaje niezauważalne dla partnerki.

Zephyr jest medycznym skokiem naprzód, pozwalającym mężczyznom po radykalnej prostatektomii prowadzić satysfakcjonujące pożycie seksualne. Lekarze HIFU Clinic Centrum Leczenia Raka Prostaty – dr Marek Filipek i dr Stefan W. Czarniecki – są jedynymi specjalistami w Polsce, którzy z powodzeniem przeprowadzają operacje implantacji Zephyra. W przeciwieństwie do, na przykład, terapii lekami, implantacja prącia pozostaje jedyną metodą skutecznie niwelującą problemy z erekcją u Pacjentów onkologicznych.

Rak to nie wyrok

Oczywiście nie zapominajmy, że najważniejsza jest profilaktyka oraz wczesne wykrycie choroby. Dlatego pamiętajmy, aby badać się regularnie. Wyniki badań można skonsultować bezpłatnie on-line w naszej placówce. Pamiętajmy jednak, że rak to nie wyrok – to ciężka choroba, ale współcześnie medycyna dysponuje skutecznymi sposobami jej leczenia.

Obecnie metody leczenia takie jak HIFU oraz techniczne osiągnięcia, między innymi Zephyr, sprawiają, że o wiele efektywniej możemy walczyć i wygrywać z nowotworem. Nie poddajemy się, tylko ciągle szukamy nowych rozwiązań, dzięki którym Pacjenci szybko zapomną o chorobie.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej