fbpx

Dr n. med. Agnieszka Nawrocka-Kunecka

Dr n. med. Agnieszka Nawrocka-Kunecka jest specjalistką w dziedzinie patomorfologii. Ukończyła studia medyczne w Akademii Medycznej w Łodzi, następnie w 1991 roku uzyskała I stopień specjalizacji, a w 1995 roku II stopień. W 1997 roku dr n. med. Agnieszka Nawrocka-Kunecka obroniła pracę doktorską „Porównawcza analiza morfometryczna  wykładników doświadczalnego wstrząsu endotoksycznego w płucach szczurów leczonych i nieleczonych antyoksydantami”, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Dr n. med. Agnieszka Nawrocka-Kunecka swoje ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w: Zakładzie Patomorfologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, początkowo na stanowisku asystenta, następnie adiunkta, w Szpitalu im. Horatio Oduber w Oranjestat na wyspie Aruba, gdzie była kierownikiem Pracowni Patomorfologii oraz w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. M. Pirogowa, gdzie od 2001 roku jest kierownikiem Pracowni Histopatologii.

Dr n. med. Agnieszka Nawrocka-Kunecka jest związana z HIFU CLINIC od samego jej powstania i zajmuje się oceną patomorfologiczną wycinków pobranych z gruczołu krokowego podczas biopsji, która jest elementem procesu diagnostycznego w kierunku wykrywania raka prostaty.

Prywatnie dr n. med. Agnieszka Nawrocka-Kunecka jest pasjonatką raf koralowych i wulkanów, uwielbia też zwierzęta, szczególnie koty.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej