Marcin Zyskowski

Marcin Zyskowski w HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty jest odpowiedzialny za rozwój działu Koordynacji Pacjenta polskich i międzynarodowych.

Dział Koordynacji Pacjenta jest bardzo ważnym elementem w organizacji oferowanych usług medycznych oraz tworzeniu przyjaznej, profesjonalnej opartej na zaufaniu atmosfery w procesie diagnostyki oraz leczenia Pacjenta.
Dział ten jest również odpowiedzialny za jakość kontaktu z Pacjentem, kompleksowej opieki w trakcie pobytu w naszej Klinice oraz wspomagania Pacjenta we wszystkich sprawach dotyczących dokumentacji medycznej.

Koordynator Marcin Zyskowski zajmuję się również międzynarodowymi usługami Concierge, które oferujemy naszym Pacjentom we współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami.

Marcin Zyskowski jest z wykształcenia magistrem zarządzania i ekonomii sportu. Ukończył studia licencjackie "Sport Science" na London Sport Institute oraz magisterskie "International Sport Management" na Uniwersytecie Northumbria w Newcastle, w Wielkiej Brytanii.

Jest akredytowanym członkiem 'Międzynarodowego Środowiska Analizy Sportowej' (ISPAS), licencjonowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) sędzią piłkarskim, byłym zawodnikiem klubów piłkarskich oraz lig akademickich w Polsce i Wielkiej Brytanii.
Marcin swoje doświadczenia ze środowiskiem medycznym rozpoczął w trakcie studiów w Londynie, kiedy to przez ponad rok dla mieszkającej tam Polonii był tłumaczem medycznym w szpitalach, przychodniach oraz ośrodkach pomocy społecznej.

Najbardziej w swojej pracy ceni wpływ jaki mają jego działania na poprawę jakości oferowanych usług medycznych oraz postrzegania naszej Kliniki przez Pacjentów jako profesjonalnego środowiska medycznego z fachową i kompleksową opieką medyczną