fbpx

Mgr Żaneta Rybak

Mgr Żaneta Rybak jest dietetykiem, ukończyła studia na kierunkach Dietetyka oraz Żywienie Człowieka w Szkole Wyższej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetycznego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Coaching w Szkole Głównej Handlowej.

Mgr Żaneta Rybak ukończyła szereg szkoleń Polskiego Towarzystwa Dietetycznego oraz potwierdzonych certyfikatem MEN:

  • „Żywienie w stanach chorobowych",
  • „Dietoterapia w chorobach cywilizacyjnych”,
  • „Żywienie i suplementacja w sporcie",
  • „Żywienie i odchudzanie dzieci i młodzieży".

Mgr Żaneta Rybak stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w seminariach i warsztatach dietetycznych. Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu chorób przewlekłych niezakaźnych, czyli tzw. cywilizacyjnych - dietozależnych, jak: rak prostaty, cukrzyca, insulinooporność, choroba wieńcowa, nadciśnienie oraz większość jednostek chorobowych związanych z gospodarką hormonalną. Z sukcesami pomaga także osobom z zaburzeniami żywienia - anoreksją i bulimią. Jej głównym celem w pracy jest zapobieganie występowaniu chorób dietozależnych, będących skutkiem złego odżywiania oraz leczenie dietą występujących już chorób takich jak, np. otyłość czy nadciśnienie tętnicze.

Praca w zawodzie dietetyka jest dla niej nie tylko wykonywanym zawodem, ale przede wszystkim pasją. Lubi pomagać ludziom i obserwować jak krok po kroku uzyskują odpowiednią wagę ciała, a co za tym idzie również zdrowie. Mgr Żaneta Rybak stara się pomagać im zrozumieć potrzeby żywieniowe oraz stworzyć taki plan odżywiania, który będzie odpowiadał ich stylowi życia. Stąd istotną kwestią jest dla niej również wzbudzanie motywacji do zmian na trzech płaszczyznach: odżywiania, postępowania i przestrzegania zaleceń dietetycznych.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej