fbpx

HIFU CLINIC rozpoczęło współpracę
z Doktorem Piotrem Dzigowskim

Szanowni Państwo,

 

Jest nam bardzo miło powitać nowego Członka Zespołu Medycznego HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty dr. Piotra Dzigowskiego, który jest specjalistą w dziedzinie urologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadającym międzynarodowy prestiżowy tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology).

Dr Dzigowski od czerwca 2014 roku jest konsultantem urologicznym Szpitala Medicover, gdzie prowadzi m.in. kwalifikacje do leczenia operacyjnego, a także wykonuje zabiegi z zakresu urologii onkologicznej i czynnościowej. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w Katedrze i Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Klinice Urologii ii Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA. W latach 2000-2003 odbywał szkolenie specjalizacyjne w Klinice Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Był związany również z SPZOZ w Proszowicach, gdzie pracował w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Dzieci.

Dr Piotr Dzigowski jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Doktor specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii onkologicznej, czynnościowej, rekonstrukcyjnej i plastycznej układu moczowego, takich jak zabiegi implantacji sztucznego zwieracza cewki moczowej ZSI 375.

Zabieg wszczepienia sztucznego zwieracza cewki moczowej ZSI 375 jest kierowany do Pacjentów, którzy cierpią w związku z nietrzymaniem moczu. Dolegliwość ta może pojawia się najczęściej w skutek operacji urologicznych oraz chirurgicznych w obrębie miednicy małej. W wielu przypadkach jest jedyną efektywną metodą zredukowania schorzenia. Sztuczny zwieracz pozwala pacjentowi na utrzymanie pełnej kontroli w zakresie trzymania moczu.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej