fbpx

Bezpłatne porady urologiczne w HIFU Clinic 23.06.2012.

Jutro, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca - być może niedługo będzie to również Ogólnopolski Dzień Świadomości Raka Prostaty, co jest celem tegorocznej edycji kampanii "Prostata na lata" organizowanej przez Fundację "Wygrajmy Zdrowie" im. prof. Grzegorza Madeja.

dzień świadomości raka prostaty

Rak prostaty rozwija się powoli i w większości przypadków w początkowym stadium przebiega bezobjawowo. W momencie, gdy zaczynają pojawiać się dolegliwości, choroba może być już zaawansowana i trudna do leczenia. Regularne oznaczanie poziomu antygenu sterczowego (PSA) oraz wizyty kontrolne u urologa pozwalają na wczesne zdiagnozowanie choroby i wdrożenie skutecznego leczenia, dlatego tak ważne jest szerzenie świadomości na temat chorób stercza.

Osoby zainteresowane profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem raka prostaty zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad urologicznych, których drogą mailową w dniu jutrzejszym udzielać będzie dr Stefan W. Czarniecki, posiadacz certyfikatów PTU w urologicznej diagnostyce ultrasonograficznej, członek PTU i EUA, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, członek Zespołu Medycznego HIFU Clinic.

Dr Stefan W. Czarniecki będzie odpowiadał na Państwa pytania w godzinach 10:00 - 12:00. 
Pytania prosimy kierować na adres: 
kontakt@hifu.pl .

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej