fbpx

Zwycięstwo technologii nad nowotworem

Rak prostaty to nie wyrok. Dziś umiemy go skutecznie zwalczać. Wczesna diagnostyka i precyzyjne, małoinwazyjne leczenie pozwalają Pacjentowi cieszyć się pełnią sił po wygranej walce z chorobą. Wbrew pozorom, Pacjenci nie muszą już jeździć do zagranicznych szpitali.

HIFU Clinic Centrum Leczenia Raka Prostaty to polska placówka, dysponująca najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym oraz prowadząca leczenie ultradźwiękami (z ang. High Intensity Focused Ultrasound), a także małoinwazyjne zabiegi endoskopowe. Jako jedyny szpital w Polsce wykorzystuje również badanie 4Kscore Test, które pozwala określić prawdopodobieństwo wystąpienia nowotworu z nawet kilkunastoletnim wyprzedzeniem, co daje czas na podjęcie efektywnej kuracji.

Jak zaznacza dr Marek Filipek, specjalista urolog, najważniejsze jest jednak nastawienie Pacjenta i jego wola walki z chorobą. W kwestii życia i zdrowia nie powinno być tematów tabu. Mężczyźni nie powinni obawiać się lekarza, a przełamanie lęku działa wyłącznie na ich korzyść. Pełna współpraca Pacjenta z lekarzem nie tylko może zapewnić pełne wyleczenie, ale także skuteczną rehabilitację po pokonaniu choroby oraz powrót do satysfakcjonującego współżycia seksualnego. To możliwe między innymi dzięki zastosowaniu innowacyjnego implantu prącia, który pozwala przywrócić pełną erekcję, której zaburzenia mogą być ubocznym skutkiem leczenia. Czy życie po wygranej walce z nowotworem może mieć taką jakość, jak przed chorobą? Dr Filipek nie ma wątpliwości – tak, a do tego jest pozbawione cienia strachu. Nie czekaj na chorobę. Zbadaj się już dzisiaj i wybierz zdrowie.

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej