fbpx

Dr n. med. Deliu Victor Matei
dołączył do Zespołu HIFU CLINIC

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że wraz z wdrożeniem do naszej oferty zabiegów przeprowadzanych metodą da Vinci do zespołu medycznego HIFU CLINIC dołączył znamienity chirurg robotyczny dr n. med. Deliu Victor Matei posiadający niezrównane doświadczenie uroonkologiczne – przeprowadził on ponad 4000 zabiegów w tym ponad 1000 z wykorzystaniem robota medycznego. HIFU CLINIC udostępnia wszystkie metody leczenia operacyjnego raka prostaty.

HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty – pierwszym w Polsce ośrodkiem oferującym kompleksową diagnostykę, leczenie i rehabilitację 360°.

Pragniemy zapewnić, że rozwijając nasze portfolio procedur diagnostycznych oraz zabiegowych nieustannie dążymy do doskonalenia jakości świadczonych przez nas usług. W HIFU CLINIC dbamy o to by nasi Pacjenci znajdowali się pod opieką najlepszych światowej klasy specjalistów oraz bym procedury zabiegowe odbywały się z użyciem najbardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu medycznego.

 

Dr n. med. Deliu Victor Matei jest członkiem Zespołu Medycznego HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty, posiada niezrównane doświadczenie
w procedurach uroonkologicznych - wykonał ponad 4000 procedur, w tym: ponad 2000 procedur endoskopowych i 1000 procedur robo tycznych wykorzystujących przełomowy system da Vinci. Obecnie pracuje w Europejskim Instytucie Onkologii w Mediolanie we Włoszech (www.ieo.it) jako kierownik Działu Treningu Urologicznego oraz jako jeden z wiodących chirurgów robotycznych Instytutu.

 

Doktor Matei zdobywał doświadczenie pracując w wielu uznanych szpitalach i placówkach medycznych, w tym: w Europejskim Instytucie Onkologii, Szpitalu San Giuseppe, Klinice Opedali Riuniti oraz Klinice Casa di Cura. Otrzymał wykształcenie i ukończył rezydencję na Wydziale Medycyny i Oddziale Urologicznym Katolickiego Uniwersytetu Świętego Zdrowia w Rzymie. Ukończył doktorat na Uniwersytecie Medycyny i Farmacji Iuliu Hatieganu w Rumunii, gdzie pracował nad tezą na temat "Wdrożenia minimalnie inwazyjnej chirurgii urologicznej w rozwijającym się kraju".

 

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy cały czas do dyspozycji.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 512 077 461 oraz +48 512 077 460, a także mailowego: kontakt@hifu.pl

 

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej