fbpx

HIFU CLINIC wyróżnione międzynarodowym certyfikatem jakości Zephyr Surgical Implants

Miło nam poinformować, że HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty zostało wyróżnione międzynarodowym certyfikatem jakości Zephyr Surgical Implants. Ze względu na wieloletnie doświadczenie zespołu lekarskiego oraz wysoką jakość świadczonych usług HIFU CLINIC zostało również mianowane międzynarodowym centrum referencyjnym ZSI.

Zephyr Surgical Implants to szwajcarsko-francuska niezależna firma zajmująca się tworzeniem i udoskonalaniem specjalistycznych implantów medycznych, mających zastosowanie w dziedzinie urologii oraz seksuologii. ZSI jest jednym z wiodących producentów implantów medycznych na świecie. Zephyr Surgical Implants z sukcesem prowadzi swoją działalność od 2005 roku, firma funkcjonuje międzynarodowo na europejskich i światowych rynkach, między innymi w: Kuwejcie, Korei Południowej, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

W HIFU CLINIC rekomendujemy hydrauliczny implant prącia ZSI 475. Jest to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu możliwe staje się skuteczne leczenie zaburzeń erekcji opornych na leczenie farmakologiczne. Tego typu zaburzenia erekcji pojawić się mogą w wyniku operacji chirurgicznych takich jak prostatektomia radykalna. Kluczowe zalety leczenia za pomocą wszczepienia implantu to: wysoka skuteczność, niezawodność oraz wysoka satysfakcja wśród Pacjentów i ich partnerek.

 

 

 

NAPISZ DO NAS
close slider


Treść klauzuli informacyjnej